A2159 SUPER WHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2159 |
| Color | GREY |
| Bundle | 3 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3000kg |
| Block | A2159 |
| Color | GREY |
| Bundle | 4 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3500kg |